مقدمه

برنامه اینشات چیست؟ متداول ترین سوال از مبتدیانی که به دنبال برخی از برنامه های ویرایش ویدئو در موبایل هستند. ویرایشگر ویدیوی InShot بسیاری از ویژگی های دیوانه کننده را به شما ارائه میدهد که میتواند محتوای شما را در عرض چند دقیقه پس از ویرایش دقیق کاملاً متحول کند.

در این مرحله، ممکن است به نحوه استفاده از ویرایشگر ویدیوی InShot فکر کنید. اگر این طور است، اینجا بهترین مکان برای یادگیری شماست زیرا در این مقاله به طور کامل درباره ویرایشگر ویدیوی inshot pro صحبت خواهیم کرد. ما ۴ نکته مفید را به شما میگوییم که شما را شگفت زده میکند و مهارت های ویرایشی شما را بهبود می بخشد که در زیر به نکات اینشات پرو اشاره کردیم :

چگونه در اینشات پرو ۲ ویدئو را در کنار هم قرار دهیم؟

یکی از بهترین ویژگی های ارائه شده توسط اینشات این است که این ویرایشگر امکان تقسیم صفحه را میدهد. با استفاده از قابلیت تقسیم صفحه نمایش در InShot، میتوانید دو ویدیو را کنار هم در یک صفحه قرار دهید و آن را پخش کنید. تماشای ویدیوی شما را جالب و سرگرم کننده میکند.

اگر قبلاً هرگز در مورد این ویژگی نشنیده اید و به این فکر افتاده اید که چگونه میتوان در اینشات پرو ۲ ویدئو را در کنار هم قرار داد، اجازه دهید چند مرحله آسان برای دسترسی به ویژگی تقسیم صفحه را به شما آموزش بدم.

۱ : ابتدا در حین ضبط ویدئو ها کادر را باید در هر دو ویدئو خالی بگذارید تا بتوانید آنها را با هم ترکیب کنید و به سمت خالی کادر اضافه کنید.

۲ : در مرحله دوم برنامه اینشات را باز کنید و روی نماد “Video” ضربه بزنید تا یک پروژه جدید ایجاد شود و یک ویدئو وارد نرم افزار کنید. میتوانید حجم فیلم را روی صفر تنظیم کنید تا برایتان مزاحمتی ایجاد نشود.

وارد کردن ویدئو در اینشات۳ : با استفاده از ابزار “Picture-In-Picture” (PIP)، میتوانید ویدیوی دیگری را در اینشات وارد کنید. به با لمس گزینه PIP، شما به گالری رفته تا فایل مدیا را انتخاب کنید. هنگامی که فیلم را انتخاب کردید، ویدئو در برنامه وسط صفحه به شما نمایش داده خوهاد شد.

pip (2)۴ : همچنین میتوانید ویدیوی اضافه شده را با زدن نماد ویرایش در گوشه سمت راست بالا ویرایش کنید. میتوان یک حاشیه به ویدیوی دوم اضافه کرد و بعد فریم خالی اضافی را برش داد.

pip 1۵ : وقتی همه ی این مرحله ها تمام شد، میتوانید تنظیماتی را در ویدیوها انجام دهید. هر دو فیلم رو در کنار هم قرار دهید و پس از رضایت کامل، علامت «Check» را بزنید تا تغییرات ذخیره شود و پیش نمایش آن‌ها را بتوانید مشاهده کنید.

نحوه اضافه کردن صفحه سبز در اینشات پرو

صفحه نمایش سبز در آخرین به روز رسانی ویرایشگر اینشات قرار گرفته است. این ویرایشگر به شما امکان میدهد ویرایش جالبی را با ویژگی های درخشان خود انجام دهید که با دیگر ویژگی ها قابل مقایسه نیستند. اگر به دنبال نحوه ساخت یک صفحه سبز در نرم افزار اینشات هستید، پس این قسمت را با دقت مطالعه کنید در بخش بعدی شما را از طریق مراحل لازم برای یک صفحه سبز در اینشات راهنمایی خواهم کرد.

۱ : بعد از نصب اینشات پرو روی دستگاه اندرویدی خود، آن را باز کنید. به قسمت اضافه کردن ویدئو در اینشات بروید و ویدیویی را که میخواهید استفاده کنید رو وارد کنید.

۲ : بعد از افزودن ویدئو، گزینه های پایین صفحه را به بالا بکشید و به دنبال ابزار Picture-In-Picture (PIP) بگردید. سپس روی آن کلیک کنید و ویدیویی را که میخواهید برای آن صفحه سبز اضافه کنید رو انتخاب کنید.

صفحه سبز 2۳ : بعد از افزودن صفحه سبز به ویدئو ، آن را به اندازه ویدیوی اصلی بکشید. بعد اصفحه سبز رنگ را برجسته کرده و به تب “Chroma” مراجعه کنید.

صفحه سبز 3۴ : در قسمت Chroma رنگی را که میخواهید از شر آن خلاص شوید را انتخاب کنید. در این حالت صفحه سبز را انتخاب کنید تا ویدیوی زیر نمایش داده شود. میتوانید نوار لغزنده را حرکت دهید تا تنظیمات “قدرت” را پخش کنید.

۵ : همچنین میتوان چند صفحه سبز را با هم در اینشات پرو روی یک ویدیو اضافه کرد. آنها را تنظیم کنید و قدرت را همانطور که میخواهید تنظیم کنید. در آخر، دکمه «Check» را بزنید تا مطمئن شوید که همه تغییرات ذخیره شدند.

کروما 4در اینشات چگونه زوم کنیم؟

یکی دیگر از نکات مفیدی که میتوان برای دریافت نتایج ویرایش بهتر در اینشات اعمال کرد، ویژگی زوم در اینشات است. با ایشنات میتوانید تصاویر را ادیت کنید و همچنین کلاژ بسازید. این اپلیکیشن هم برای گوشی های اندرویدی و هم برای آیفون در دسترس میباشد. الان میخواهیم در مورد نحوه زوم کردن روی ویرایشگر ویدیوی اینشات صحبت کنیم.

۱ : برای استفاده از قابلیت زوم در اینشات، در مرحله اول  از صفحه اصلی به تب “Video” بروید و ویدیویی را که میخواهید آن را ویرایش کنید از گالری دستگاه خود انتخاب کنید.

۲ : بعد از وارد کردن فایل ویدیویی، گزینه‌ های منوی قابل مشاهده در پایین صفحه را بزنید و “Canvas” را پیدا کنید. بعد روی «بوم» تاچ کنید.

زوم 2۳ : بعد از وارد شدن بخش Canvas ، پیام “Pinch to Zoom in” را بر روی صفحه میبینید. برای این کار، صفحه را با ۲ انگشت میتوانید زوم کنید همچنین، می‌توانید نوار پایین را برای حرکت بزرگ‌ نمایی به سمت راست و برای کوچک کردن به سمت چپ بکشید.

۴ : در آخر، فراموش نکنید که همه تغییرات را با کلیک بر روی دکمه “check” ذخیره کنید.

چگونه فیلم ها را در اینشات overlay کنیم؟

گزینه overlay video یکی از خلاقانه ترین ابتکارات ارائه شده توسط اینشات میباشد که کار را برای کاربران این نرم افزار بسیار ساده کرده است. این قابلیت به شما امکان میدهد ویدیوهای دیگر را در محتوای اصلی ویدیو اضافه و ویرایش کنید. مراحل این فرآیند راحت و ساده میباشد و در زیر به اختصار مورد بحث قرار گرفته است. این مراحل شما را در مورد نحوه همپوشانی ویدیوها در اینشات راهنمایی میکند.

مرحله ۱ : اولین مرحله ای که باید انجام شود دانلود و نصب اپلیکیشن اینشات است. پس از آن، برنامه را باز کنید و نماد “Video” را برای ویرایش انتخاب کنید. بعد ویدیو را در اینشات  وارد کنید.

مرحله ۲ : بعد از انتخاب ویدیوی اصلی برای ویرایش، گزینه “PIP” برای همپوشانی ویدیو در منوی پایین وجود دارد. این گزینه همپوشانی گالری را باز میکند که از آنجا می توانید بقیه ویدیوها را برای ویرایش انتخاب کنید.

pip (2)مرحله ۳ : ویدیو انتخاب شده توسط کاربر تغییر مکان میدهد. گزینه overlay به شما امکان میدهد ویدیوی انتخابی را در کنار محتوای اصلی ویدیو پخش کنید. ویدیوی همپوشانی را میتوان با تمام ابزارهای موجود ویرایش کرد.

overlay 3مرحله ۴ : ویرایش ویدیوی همپوشانی روی ویرایش ویدیوی اصلی تأثیری ندارد. InShot امکان ویرایش هر دو ویدیوی اصلی و همپوشانی را فراهم کرده است. شما میتوانید محتوا، اندازه و دیگر موارد را در ویدئو تغییر دهید.

overlay 4مرحله ۵ : بعد از اتمام ویرایش همپوشانی، ویدیوی نهایی توسط کاربر ذخیره میشود. میتوانید دکمه “check” را بزنید و ویدئو خود را ذخیره کنید.

کلام پایانی

در این محتوا به طور کامل به چگونگی کار کردن با نرم افزار اینشات و نکات اینشات پرو در مورد ویژگی و فیلتر های اینشات پرو صحبت شد. نرم افزار اینشات بیش تر از چیزی که شما به آن فکر میکنید به شما خدمات ارائه میدهد و شما میتوانید ویرایش فوق العاده و کلاسیک را با ویرایشگر ویدیوی InShot انجام دهید.

هدف ما ارائه بهترین اطلاعات در مورد ۴ نکته مفید بود. استفاده و پیاده سازی این نکات در ویدیوهای خود در حین ویرایش به صورت خودجوش محتوای شما را بهتر و جذاب تر  خواهد کرد. ویژگی صفحه سبز در اینشات در آخرین به روز رسانی از این نرم افزار میباشد. جالب ترین نکته هنگام استفاده از ویژگی تقسیم صفحه نمایش InShot است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x